آنتی ویروس بیت دیفندر ۲۰۱۸

آنتی ویروس بیت دیفندر 2018آنتی ویروس بیت دیفندر ۲۰۱۸ قابل دسترس می باشد.

بیت دیفندر در حال حاضر نسخه آزمایشی شده و نهایی آنتی ویروس بیت دیفندر ۲۰۱۸ را منتشر کرده و از زمان انتشار کاربران می توانند نسخه نهایی آنتی ویروس ۲۰۱۸ را بر روی سیستم های خود نصب و بروز رسانی نمایند. شرکت فاواتارادیس توزیع کننده رسمی محصولات بیت دیفندر می باشد.

ویژگی های جدید آنتی ویروس بیت دیفندر ۲۰۱۸:

آنتی ویروس بیت دیفندر ۲۰۱۸ در کنار ویژگی های خاصی که برای امنیت شما و خانواده در نظر گرفته به شما امنیت سایبری فوق العاده ای را هدیه می کند. این اولین ورژن بیت دیفندر است که همراه با آپدیت محصول در اختیار کاربر قرار می گیرد و دیگر نیازی به پاک کردن ورژن قبلی و نصب مجدد نرم افزار بیت دیفندر نخواهید بود.

راهکارهای مناسب و پیشرفته در مقابل تهدیدات بیت دیفندر ۲۰۱۸

این ویژگی آنتی ویروس بیت دیفندر ۲۰۱۸ یک فن آوری تشخیص فعال است که با استفاده از روش های پیشرفته اکتشافی برای تشخیص باج افزارها و دیگر تهدیدات جدید در زمان واقعی کاربرد دارد. این دفاع پیشرفته، تهدیدها و ناهنجاری ها را بر روی دستگاه های شخصی، لپ تاپ، گوشی های هوشمند شما شناسایی می کند. همچنین رفتارهای مشکوک مختلف را به دقت تحت نظر می گیرد و به طور قابل توجهی شناسایی کرده و تهدیدهای سایبری را خنثی می سازد و همه این موارد بدون اینکه کمترین تاثیری بر کارایی سیستم شما داشته باشد انجام خواهد شد.

 

هم اکنون می توانید برای خرید بیت دیفندر ۲۰۱۸ این محصول را از بخش فروشگاه آنتی ویروس بیت دیفندر فاواتارادیس خرید نمایید و از آن استفاده نمایید.