آنتی ویروس بیت دیفندر

آنتی ویروس بیت دیفندر:

آنتی ویروس بیت دیفندر توسط شرکت نرم‌افزاری سافت وین از سال ۲۰۰۱ میلادی تاکنون منتشر می‌شود.

این شرکت در رومانی مستقر بوده و بیش از ۵۰۰ میلیون کاربر در سراسر جهان از محصولات آن بهره‌مند هستند.

محصولات بیت دیفندر برای استفاده در رایانه های خانگی شامل نسخه های ذیل میباشد:

Bitdefender Antivirus plus 2018

Internet Security 2018

Total Security 2018 Multi Device

 با توجه به ارزیابی های بین المللی در حفاظت از سیستم، عملکرد و سهولت در استفاده، بیت دیفندر برترین آنتی ویروس دنیا می‌باشد. محصولات این شرکت با امکاناتی نظیر ضد بدافزارها، ضد باج‌گیر، آنتی ویروس، آنتی فیشینگ، کنترل والدین، دیواره آتش، پرداخت امن و هر آنچه را که برای محافظت از شما در فضای مجازی نیاز است در اختیار شما میگذارد. این محصول برای سه سال متوالی جایزه بهترین محافظت و بهترین کارایی را از موسسه AV-Test دریافت نموده است.

آنتی ویروس بیت دیفندر Bitdefender Antivirus یکی از سریع ترین و موثرترین محصولات بین المللی معتبر در حوزه نرم افزارهای امنیتی اینترنت می باشد:

این شرکت در صنعت امنیت نرم افزار پیشرو می باشد. از سال ۲۰۰۱ جوایز متعددی را در حوزه امنیت از آن خود کرده است.

امروزه حدود ۵۰۰ میلیون نفر کاربر خانگی و شرکتی برای تامین امنیت سیستم های خود از محصولات بیت دیفندر استفاده می کنند.

سازمان های ارزیابی معتبر بین المللی و کارشناسان راهکار امنیتی، محصولات بیت دیفندر را موثرترین در دنیا در میان نرم افزارهای امنیتی اعلام کرده اند.

در ژانویه ۲۰۱۵ آنتی ویروس بیت دیفندر برای بار دوم جایزه بهترین کارایی Av-Test را از آن خود کرد. همچنین بیت دیفندر جایزه طلایی در حوزه تشخیص بدافزارها از طریق روش های هیوریستیک و حذف آنها را برنده شده است.

از طرفی کمترین تاثیر منفی را روی سرعت سیستم های تحت حفاظت خود دارد.

عنوان های بهترین آنتی ویروس ۲۰۱۴ و دو عنوان جایزه انتخاب سردبیر مجله PCMAG و جایزه بهترین کارایی و جایزه اینخاب سردبیر مجله CNET خود نشان دهنده پیشرو بودن آنتی ویروس بیت دیفندر در صنعت امنیت رایانه می باشد.

بیت دیفندر و آنتی ویروس بیت دیفندر همچنین تنها ارائه دهنده راهکار امنیتی است که توانست همه جوایز VB SPAM را از آن خود کند.

برای اطلاعات بیشتر از محصولات بیت دیفندر و خرید آنتی ویروس بیت دیفندر به بخش آنتی ویروس فاواتارادیس مراجعه نمایید. همچنین اخبار بیت دیفندر را از بخش اخبار بیت دیفندر سایت فاواتارادیس و علاوه بر اینها وبلاگ HoTforScurity را با موضوعاتی از جهان امنیت، تهدیدها، ویروس ها و بدافزارها دنبال کنید.