بیت دیفندر ارائه دهنده امنیت جامع برای دیتاسنترهای نرم افزار محور

دیتاسنترهای نرم افزار محوربیت دیفندر به سازمان هایی که از تکنولوژی دیتاسنتر نرم افزار محور (SDDC) برای زیر ساخت های خود استفاده می کنند کمک می کند، و در عین حال چابکی، کارایی و عملکرد آنها را ارتقاء می دهد.

Bitdefender، یک شرکت پیشرو در زمینه فن آوری جهانی امنیت سایبری است که بیش از ۵۰۰ میلیون کاربر در سراسر جهان دارد، و به شرکت هایی که از فناوری DataCenter استفاده می کنند، برای حفاظت از زیرساخت های آنها کمک می کند و در عین حال به به چابکی، کارایی و بهبود عملکرد آنها می پردازد. همانطور که دیتاسنترها تحت تحولات عمده قرار می گیرد، برای دور نگه دشتن از سیستم های سخت افزاری مخرب، نیاز به راه حل های امنیتی وجود دارد که اطمینان می دهد که سازمان ها حداکثر ارزش را از دیتاسنترهای نرم افزاری استخراج می کنند و می گیرند.

بیت دیفندر، پلت فرم امنیتی گرویتی زون را طراحی کرده است تا با عملیات امنیتی ساده حداقل تاثیر را بر منابع زیرساخت را داشته باشد، در حالی که نسل جدیدی از محافظ های چند لایه را ارائه داده است. این پلت فرم قابلیت کنترل مدیریت متمرکز را برای دستگاه های فیزیکی، مجازی و ابری فراهم می کند و قابلیت مجازی سازی را برای کاهش هزینه های زیربنایی و حداقل رساندن تاخیر برای بهبود تجربه کاربر را ارائه می دهد.

راه حل های امنیتی مدرن نیاز به یکپارچه سازی دقیق تر با زیرساخت ها و سیستم های عملیاتی دارد تا بتواند با تقاضای مقیاس و چابکی هماهنگ باشد فناوری امنیت دیتا سنتر بیت دیفندر و سابقه طولانی مدت مشارکتها آن را در موقعیتی جالب در آنچه که می تواند ارائه دهد، قرار می دهد.