بیت دیفندر اعلام کرد محصولات امنیتی جدیدی در میان رقیبان ارائه کرده است

Bitdefender بیت دیفندر اعلام کرد محصولات امنیتی جدیدبیت دیفندر توتال سکیوریتی ۲۰۱۸ دارای چندین لایه محافظ در برابر تهدیدهای باج افزارها، منافذ حریم شخصی و تهدیدات پیشرفته را دارد.

Bitdefender، ارائه دهنده راه حل های نوآورانه محصولات امنیتی، محصولات ۲۰۱۸ خود را عرضه کرده است آنتی ویروس های خانگی بیت دیفندر، از همان ابتدا بدافزارهای Wannacry و Petya و باج افزارها ransomware را شناسایی می کردند و همه کاربران را در مقابل آنها محافظت می کردند، در حال حاضر نفوذ را برای حتی برای مجرمان اینترنتی نیز مشکل ساخته است. کاربران از نسل نهم این فناوری های مبتنی بر فناوری اطلاعات و هوش مصنوعی که از سال ۲۰۰۸ به نمایش گذاشته شده و توسعه یافته اند، در این آنتی ویروس سود خواهند برد.

توتال سکیوریتی بیت دیفندر ۲۰۱۸ امنیت در فایل ها، حریم خصوصی و جلوگیری از نفوذ هکر ها به کاربران خانگی کمک خواهد کرد. این در حالی است که این آنتی ویروس هیچ سرعت قابل توجهی از سیستم شما را نمی گیرد.

بیت دیفندر ۲۰۱۸ نسل جدیدی از آنتی ویروس است که محافظت فوق العاده ای را در برابر باج افزارها انجام می دهد. با شیوع نرم افزارهای مخرب بسیاری از آنها این قابلیت را دارند که بر روی فایل های شما رمزگذاری انجام دهند و در مقابل رمز گشایی آنها از شما پول دریافت کنند. آنتی ویروس های بیت دیفند ۲۰۱۸ با پیشرفته ترین الگوریتم ها، رفتار های باج افزارها و نرم افزارهای مخرب را شناسایی می کنند و از ورود آنها جلوگیری می کنند . از ویژگی های جدید آنتی ویروس های ۲۰۱۸ بیت دیفندر می توان به safe files اشاره کرد که مانع از تغییرات غیر مجاز فایل های حساس می شود.

حریم خصوصی کاربران، در میان اکثر کاربران باعث نگرانی هایی از سوی آنها شده است که بیت دیفندر با نوآوری هایی که در خط تولید خود دارد بر روی این موارد به خوبی کار می کند و از جمله نوآوری هایی که می توان به آن در خط تولید بیت دیفندر اشاره کرد، webcam protection – حفاظت از وبکم می باشد که مانع از جاسوسی ها به وسیله وب کم می شود. فایروال جدید بیت دیفندر ۲۰۱۸ برای کاربران گوشی های هوشمند این امکان را می دهد که حملات هدفمند برای اخاذی از آنها را مسدود می کند.

بیت دیفندر می گوید: “خطرات روزانه برای کاربران اکنون در هر نقطه ای از تاریخ جدی تر است و Bitdefender با خط تولید محصولات امنیتی خانگی در سال ۲۰۱۸ قدرتمند شده است”، Cypririan Istrate معاون رئیس جمهور Bitdefender گفت: “Bitdefender 2018 فلسفه شرکت برای محافظت از مشتریان خود را با یک رویکرد لایه دار در برابر تمام تهدیدات اصلی، ازحریم خصوصی شما جلوگیری می کند.”

Bitdefender، با برقراری امنیت ۵۰۰ میلیون کاربر در سراسر جهان، امنیت شما را تامین می کند، مدیریت رمز عبور و مرورگر امن و مجموعه ای گسترده از ویژگی های فراوان، همه و همه در سه محصول آنتی ویروس پلاس، اینترنت سکیوریتی و توتال سکیوریتی وجود دارد.منبع: Bitdefender.com