بیت دیفندر با ارزش ترین برند تکنولوژی در کشور رومانی

بیت دیفندر با ارزش ترین برند تکنولوژی

بیت دیفندر بر اساس اعتبار سنجی برند فایننس، برترین و با ارزشترین برند رومانی است.

بیت دیفندر یکی از شرکت های پیشرو در زمینه فن آوری های امنیتی در جهان می باشد، و با ارزشترین برند کشور رومانی با ارزش ۱۱۲ میلیون یورو می باشد. بیت دیفندر ارائه راه حل های امنیتی، در سال ۲۰۰۱ شروع به کار کرد و پس از ۱۵ سال نوآوری مداوم، اکنون بیش از ۵۰۰ میلیون کاربر دارد که از آنها محافظت می کند.

نوسندگان این گزارش می گویند: “نام تجاری نرم افزار امنیتی از قدرت به قدرت رسیده است، که مستلزم نیاز به حفاظت از داده ها در دوران انقلاب دیجیتال است.” “به طور مرتب در رتبه بندی های جهانی نرم افزارهای امنیتی برتر بوده است، و راه حال های بیت دیفندر صدها میلیون کاربر در سراسر جهان را، که به صورت بالقوه از امکانات آن برخوردارند را پوشش می دهد.”

به طور کلی، بیت دیفندر در گزارش سالانه برترین برندهای رومانی رتبه هفتم را دارد و تنها شرکت تکنولوژی می باشد که در لیست ۱۰ شرکت برتر قرار گرفته است.

بیت دیفندر یک شرکت در بخش فناوری امنیتی در جهان می باشد که راه حل های پیشرفته امنیتی و سایبری و حفاظت از تهدیدات پیشرفته را به بیش از ۵۰۰ میلیون کاربر در بیش از ۱۵۰ کشور ارائه می دهد. از سال ۲۰۰۱، بیت دیفندر همواره برنده جایزه award-winning در بخش محصولات خانگی و سازمانی بوده است، که ارائه دهنده زیرساخت های ترکیبی و حفاظتی می باشد. از طریق تحقیق و توسعه، پیوستگی و مشارکت، بیت دیفندر اعتماد به نفس بیشتری دارد و ایمنی قدرتمندی را می توانید از او بخواهید.