بیت دیفندر - فاواتارادیس - Bitdefender

درباره ما :

گروه شرکت‌های طرفه‌نگار از سال 1377 فعالیت خود را در حوزه تولید نرم افزار های مالی و حسابداری آغاز نمود و در حال حاضر این مجموعه به عنوان  یکی  از شرکت‌های پیشرو در صنعت نرم‌افزارکشور شناخته می‌شود. مهم ترین هدف  طرفه‌ نگار نهادینه‌ کردن ابزارهای نوین فن‌آورانه در کسب و کارهای فروشگاهی، کوچک و متوسط است.چشم‌‌انداز گروه، ارایه خدمات هوشمند و خلاقانه به جامعه ی ذی‌ربطان و نوآوری و تنوع  از رویکردهای محوری شرکت محسوب می‌شوند..

گروه شرکت‌های طرفه‌نگار، طیف وسیعی از سرویس‌های ارزش افزوده را در اختیار مشتریان  خودقرار می‌دهد: شبکه جامع خدمات پشتیبانی و فنی نرم‌افزار هلو، تولید نرم‌افزارهای سفارشی، توسعه صادرات نرم‌افزار، تأمین تجهیزات سخت‌افزاری مورد نیاز اصناف، تأمین صندوق‌های فروشگاهی، خدمات توسعه وب و اپلیکیشن، ارایه راه‌حل‌های جامع سازمانی و آموزش‌های کاربردی و مکمّل در حوزه مالی، حسابداری و سازمانی، از جمله اهم خدمات و محصولات گروه طرفه‌نگار محسوب می شوند..

این مجموعه  تنها دارنده‌ی گواهی‌نامه ،لوح و تندیس طلایی حمایت ازحقوق مصرف‌کنندگان در صنعت نرم‌افزار کشور طی هشت سال پیاپی می‌باشد. همچنین با مشارکت کارکنان موفق به دریافت، پیاده‌سازی و بهبود مستمر الزامات سه گواهی‌نامه ایزو 9001، 10002 و 10004 شده است. برخورداری از رتبه یک تولید نرم‌افزار از سوی شورای عالی انفورماتیک ایران، تندیس مشتری‌مداری، کارآفرین برتر کشور در سال 88، گواهی‌نامه بین‌المللی دایموند خلاقیت و نوآوری در سال 2012، کارآفرین برگزیده استارت‌آپ گرایند سال 94 و کارآفرین برگزیده استارت‌آپ ویکند سال 94 از جمله موفقیت‌هایی است که با تلاش گروهی به‌دست آمده است. طرفه نگار با برخورداری از شبکه 460 هزار مشتری و 500 نمایندگی، بزرگ‌ترین خانواده نر‌م‌افزاری ایران به شمار می رود.

توسعه منابع انسانی، غنی‌سازی و رضایت شغلی کارکنان، تداوم روابط همکاری با کارکنان، شفاف‌سازی و مسؤلیت‌پذیری، مسؤلیت‌های اجتماعی و توجه به محیط زیست از جمله ارزش‌هایی است که در گروه طرفه‌نگار و شرکت‌های تابعه پایدارسازی می‌شود.

بیت دیفندر - فاواتارادیس - Bitdefender
درباره فاواتارادیس

فاواتارادیس :

شرکت فاواتارادیس یکی از زیرمجموعه های شرکت طرفه نگار(تولید کننده نرم افزارهای حسابداری هلو) میباشد که مختصری از فعالیت های آن به شرح ذیل میباشد :

طراحی، فروش، پشتیبانی و آموزش نرم افزار – ارایه بسته های آموزشی – عرضه کالا و خدمات سخت افزاری و شبکه، ارایه تجهیزات و مکانیزاسیون مشاغل مانند پوز فروشگاهی، بارکد خوان و غیره.

هم چنین این شرکت توزیع کننده رسمی محصولات آنتی ویروس خانگی بیت دیفندر در ایران است که دارای رتبه شماره 1 نرم افزار های تامین امنیت رایانه ای (آنتی ویروس ، فایروال ،….) در دنیاست.

شرکت مهندسی فاواتارادیس در راستای تسریع دسترسی به خدمات جامع پشتیبانی و فروش انواع سبد کالاهای مورد نیاز مشتریان اعم از سخت افزاری و نرم افزاری درسال 1384 تاسیس شده است . توزیع رسمی محصولات امنیتی بیت دیفندر در ایران یکی از عمده فعالیت های این شرکت است . تامین و توزیع کننده قطعات سخت افزاری مانند (بارکد خوان، پرینتر، دستگاههای POS) ،ارائه  راهکارهای مبتنی بر شبکه، فروش، نصب و راه اندازی  انواع تجهیرات جانبی مانند :پرینتر – فیش پرینتر – بارکد خوان – اسکنر – دستگاه چاپ اتیکت  و … از دیگر محصولات و خدمات این شرکت می باشد .