ورود به حساب کاربری

هنوز اکانت ندارید؟ از اینجا ثبت نام کنید

نرم افزار حسابداری تولیدی هلو (پیشرفته) کد 33

10031185

شرکت مهندسی نرم‌افزار هلو HOLOO

4,500,000 تومان

توضیح

نرم افزار حسابداری تولیدی پیشرفته (با یک سال پشتیبانی رایگان)

نرم افزار حسابداری تولیدی پیشرفته هلو ویژه کسب و کارهای تولید‌ای طراحی شده است که غیر‌از امکانات عمومی بازرگانی و حسابداری، نیاز به ثبت تولید محصولات خود دارند.

این نرم افزار به شما امکان می‌دهد تا مدیریت کامل و دقیقی بر فرآیند تولیدات خود داشته باشید. با معرفی محصولات و فرمول تولید، به‌صورت اتومـاتیک از انبار مواد اولیه کسر و به موجودی انبار محصولات اضافه خواهد شد.

این نرم‌افزار به شما امکان می‌دهدکه با محاسبه بهای تمام‌شده هرکالای تولیدی، بتوانید قیمت فروش آن را با درنظر گرفتن حاشیه سود تعیین کنید.

علاوه برمطالب ذکر شده به شما امکان می‌دهد تا با استفاده از فرمول تـولید کـالا بتوانید کسری مواد اولیه  یا تخمین تولید مدنظر را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مدیریت مجموعه گزارش دهید.

 

 

امکانات نرم افزار

کلیه امکانات نسخه متوسط (کد ۳۲)

تولید فرموله

امکان نمایش سود هر کالا

امکان نمایش سود هر فاکتور

امکان نمایش سود هر طرف حساب

تیپ قیمت

دسته بندی مشتری ها

خروجی با پسوندهای مختلف

پرداخت به و دریافت از

اطلاعات نموداری جهت ارزیابی سیستم و فروش

گزارش از گردش کالای طی دوره و کاردکس ریالی و تعدادی

گزارش از ترازهای آزمایشی ۶ و ۸ ستونی

گزارش از مرور حساب ها

امکان مغایرت گیری از کلیه سرفصل ها

امکان گزارش گیری از کسری مواد به هنگام تولید

  

امکانات افزودنی

بارکد تجميعی – انبارگردانی  CD۴۰۰ - معين کالا سند اعشار ادغام اسناد تجميعی چاپ بارکد مرکز هزینه و مرکز درآمد گزارشات تجمیعی استفاده از دستگاه Caller ID  هزینه حمل چند ارزی کرایه مشتری  - استفاده از دستگاه  Displayچک فيش نقدی صندوق به بانک - عدم نمایش معین یک منطقه خاص - تاریخ میلادی - رأس فاكتور  - خلاصه سند - دو واحدی انبار -  امكان فاكتور ارزی - ۱۰ شركتی- توضیحات پیش فرض - امكان معین ارزی - كنترل كد فروشنده (زمان صدور فاكتور) - پورسانت سطری - فاكتور اشانتیون - لیست سیاه مشتریانفروش فوری (فروش نقدی)اقساط و گزارشات مربوطه - انتخاب عكس برای هر كالا - شماره دوم فاكتـور - شماره سریال - نمايش ليست قيمت کالاها - پرینت حواله پخش -  امكان تعریف دسته چک - گزارش كالاهای فروش نرفته - پورسانت درصدی از سود فروش وآخرين مبلغ خريد - ادغام معین چند طرف حساب -   امكان عدم نمایش ریز قیمتها در فاكتور فروش - پرینت حواله خـروج و رسید هنگام صدور فاكتور - سود و ترازنامه بر اساس آخرین قیمت خرید یا قیمت دلخواه هر كالا - امكان ورود لیستی اسناد دریافتی و پرداختی - حداكثر مبلغ و تعـداد كل چكهـای صـادره در یک ماه - ثبت فاكتـور ضايعات با هر سر فصل دلخـواه - ثبت و گزارش سابقه همكاران - امكان ثبت سند برای پیش فاكتـور - فی فـروش بر اساس درصدی از خرید - امكان ثبت سند مشابه و سند معكوس – تجزیه امكان خلاصه فاكتور - توضیحات چند سطری

نظرات کاربران

نوشتن نقد و نظر

محصولات بازدید شده