ورود به حساب کاربری

هنوز اکانت ندارید؟ از اینجا ثبت نام کنید

صندوق فروشگاهی لمسی AXIOM Touch POS TSP159

10046452

تماس بگیرید

توضیح

‌با پیشرفت تکنولوژی سیستم‌هایی طراحی شدند که حساب و کتاب‌های دستی و سنتی به کلی کنار رفته و جایگزین آن ثبت فاکتور با برنامه‌های پیشرفته و به آسانی شد. برنامه‌های حسابداری و فروشگاهی مهم‌ترین بخش یک فروشگاه می‌باشد و این سیستم باید دارای امنیت کافی و بدون خطا باشد. در فروشگاه‌های بزرگ مانند هایپرمارکت‌ها و رستوران‌ها و... کاربرد دارد. 

این سیستم همانند یک مانیتور کامپیوتر عمل می‌کند که به صورت لمسی می‌توانید با آن کار کنید.

فرق این صندوق‌های با کامپیوتر در این است که این سیستم دیگر نیاز به کیس و کیبورد ندارد و تمامی اطلاعات درون هارد مانیتور قرار می‌گیرد.

این محصول مخصوص برنامه صندوق فروشگاه‌ها می‌باشد که می‌توان آن را مستقیم به سیستم‌های دستگاه‌های کارت‌خوان نیز متصل نمود و پس از ثبت فاکتور و محاسبه هزینه‌ی فاکتور مبلغ مستقیم وارد دستگاه کارت‌خوان شود و مشتری پس از کشیدن کارت فقط نیاز به وارد کردن رمز داشته باشد. 

‌از مزیت‌های این دستگاه به زیبایی و کم جا بودن آن نیز می‌توان اشاره کرد. برای فروشگاهی که فضای زیادی ندارند گزینه بسیار مناسبی است و همچنین زیبایی خاصی به محیط می‌بخشد. 

استفاده از آن بسیار راحت و به دلیل لمسی بودن کارکرد آن را نیز راحت‌تر می‌کند. فقط کافیست با اشاره به روی نام و یا عکس محصول آن را در فاکتور ثبت کرده و پس از تایید مشتری، نهایی کنید. 


مشخصات فنی:

رنگ: مشکی

صفحه نمایش:   Touch capacitive ۱۵”

مادر برد: Industrial main board

CPU: J۱۹۰۰ Quad core ۲,۴ GHZ Intel Celeron

RamDDR۳ ۴G

Hard ۶۴ GB SSD

Ports ۶XUSB , ۲xSerial , ۱Paralel , Lan

Customer DisplayBuilt in ۲ Lines VFD

Magnetic Reader: as Standard ۲ track

نظرات کاربران

نوشتن نقد و نظر

محصولات بازدید شده