ورود به حساب کاربری

هنوز اکانت ندارید؟ از اینجا ثبت نام کنید

صندوق فروشگاهی آکسیوم TSP159 به همراه بارکدخوان سیم کد مدل 6708 و نرم افزار حسابداری هلو

10056143

16,850,000 تومان

توضیح

این سبد محصول به تعداد محدود قابل سفارش می باشد!

با خرید هر صندوق فروشگاهی لمسی پوز AXIOM Touch POSTSP۱۵۹، یک عدد بارکد خوان سیم‌ کد مدل MJ-۶۷۰۸ و همچنین نرم افزار حسابداری هلو هدیه بگیرید!

صندوق فروشگاهی لمسی پوز AXIOM Touch همانند یک مانیتور کامپیوتر عمل می‌کند که به صورت لمسی می‌توانید با آن کار کنید.

فرق این صندوق‌ با کامپیوتر در این است که این سیستم دیگر نیاز به کیس و کیبورد ندارد و تمامی اطلاعات درون هارد مانیتور قرار می‌گیرد.

این محصول مخصوص برنامه صندوق فروشگاه‌ها می‌باشد که می‌توان آن را مستقیم به سیستم‌های دستگاه‌های کارت‌خوان نیز متصل نمود و پس از ثبت فاکتور و محاسبه هزینه‌ی فاکتور مبلغ مستقیم وارد دستگاه کارت‌خوان شود و مشتری پس از کشیدن کارت فقط نیاز به وارد کردن رمز داشته باشد. 

‌از مزیت‌های این دستگاه به زیبایی و کم جا بودن آن نیز می‌توان اشاره کرد. برای فروشگاهی که فضای زیادی ندارند گزینه بسیار مناسبی است و همچنین زیبایی خاصی به محیط می‌بخشد. 

استفاده از آن بسیار راحت و به دلیل لمسی بودن کارکرد آن را نیز راحت‌تر می‌کند. فقط کافیست با اشاره به روی نام و یا عکس محصول آن را در فاکتور ثبت کرده و پس از تایید مشتری، نهایی کنید. 

بارکد خوان مدل MJ-۶۷۰۸ محصولی از برند سیم کد است که در برابر ضربه مقاوم است و امکان خواندن بارکدهای بسیار کمرنگ و مخدوش را دارا می باشد. بارکد خوان سیم کد مدل MJ-۶۷۰۸ با یک طراحی ارگونومیک روانه بازار شده است. نحوه کارکرد این مدل به شکل CCD است به نحوی که در کسری از ثانیه با فشردن شاسی تعبیه شده اطلاعات بارکد خوانده و منتقل می‌شود. این محصول با کابلی به طول ۲ متر شعاع کارکرد مناسبی در اختیار کاربر قرار می‌دهد. درون بسته بندی محصول یک استند نگهدارنده تعبیه شده که نگرانی شما را از محل قرارگیری بارکدخوان برطرف می‌سازد. این استند دارای پایه‌ای ضد لغزش است که موجب تثبیت موقعیت آن و مانع از افتادن بارکدخوان خواهد شد.

نرم‌ افزارهای مالی و حسابداری یکپارچه هلو (انبار، حسابداری، خرید و فروش، کنترل چک و تولید) نسخه‌های تخصصی برای فروشگاه‌ها، شرکت‌ها و تولیدی‌ها دارند. این نرم‌ افزارهای حسابداری و مالی شامل امکانات بی‌شماری ازجمله صدور انواع فاکتور، اعلام سررسید چک‌ها به صورت اتوماتیک، امکان دریافت گزارش‌های متنوع و... هستند. کاربری آسان همراه با امکانات گسترده، نرم‌ افزارهای حسابداری هلو را به پرکاربرترین نرم‌ افزار مالی و حسابداری کشور تبدیل کرده است.

نظرات کاربران

نوشتن نقد و نظر

محصولات بازدید شده