ورود به حساب کاربری

هنوز اکانت ندارید؟ از اینجا ثبت نام کنید

صندوق فروشگاهی POS لمسی P2C مدل J-100 به همراه نرم افزار حسابداری هلو

10056144

17,800,000 تومان

توضیح

این سبد محصول به تعداد محدود قابل سفارش می باشد!

با خرید هر صندوق فروشگاهی POS لمسی P2C مدل J-100، یک عدد نرم افزار حسابداری هلو هدیه بگیرید!

صندوق فروشگاهیJ۱۰۰   یکی از محصولات با کیفیت شرکت  P۲Cکره جنوبی است. دقتی که در طراحی این محصول بکار برده شده و همچنین استفاده از مواد اولیه مرغوب در تولید آن، به همراه سایر ویژگی‌هایی که به اختصار توضیح داده میشوند باعث ارائه یک صندوق فروشگاهی ممتاز و با کیفیت گردیده است.

در این دستگاه محل استقرار پورتها بگونه‌ای طراحی گردیده که هیچ نوع کابلی از دستگاه آویزان نمی‌ماند. دستگاه بدون فن بوده و کاملا بی‌صداست و در تمام شرایط محیطی و آب و هوائی نیاز به سرویس و نگهداری خاصی ندارد. این مدل برای استفاده در رستورانها، کافی‌شاپها، سوپرمارکتها، خرده فروشی و...  محصولی ایده آل بحساب می‌آید.

کارتخوان مغناطیسی و نمایشگر دوم بصورت VFD و یا LCD در سایزهای ۷/۹ و ۱۵ اینچ بصورت جداگانه نصب میشوند. 

نرم‌ افزارهای مالی و حسابداری یکپارچه هلو (انبار، حسابداری، خرید و فروش، کنترل چک و تولید) نسخه‌های تخصصی برای فروشگاه‌ها، شرکت‌ها و تولیدی‌ها دارند. این نرم‌ افزارهای حسابداری و مالی شامل امکانات بی‌شماری ازجمله صدور انواع فاکتور، اعلام سررسید چک‌ها به صورت اتوماتیک، امکان دریافت گزارش‌های متنوع و... هستند. کاربری آسان همراه با امکانات گسترده، نرم‌ افزارهای حسابداری هلو را به پرکاربرترین نرم‌ افزار مالی و حسابداری کشور تبدیل کرده است.

نظرات کاربران

نوشتن نقد و نظر

محصولات بازدید شده