مقایسه انواع آنتی ویروس ها در ویندوزهای مختلف

مقایسه انواع آنتی ویروس ها در ویندوزهای مختلف

در این مقاله می خواهیم از طریق یک گزارش معتبر که منبع آن سایت AV Test میباشد که از مهمترین آزمایش کنندگان آنتی ویروس در سطح بین المللی است یک بررسی از آنتی ویروس های مختلف در ویندوزهای مختلف از لحاظ حفاظت ، قدرت و کارایی به عمل بیاوریم و با یک نتیجه گیری صحیح متوجه شویم که کدام آنتی ویروس برای ما مناسب می باشد.

لازم به ذکر است که Av test ماهانه و سالانه تهیه می کند و این آخرین گزارش تهیه شده از این سایت معتبر می باشد.

مقایسه انواع آنتی ویروس ها در ویندوزهای مختلف از لحاظ حفاظت ، قدرت و کارایی

  • مقایسه در ویندوز ۱۰
مقایسه انواع آنتی ویروس ها در ویندوز 10

مقایسه انواع آنتی ویروس ها در ویندوز ۱۰

همانطور که ملاحظه می کنید آنتی ویروس هایی همانند آنتی ویروس بیت دیفندر ، اویرا ، مکافی ، کسپرسکی و … عملکرد بسیار مناسبی از خود نشان داده اند.

  • مقایسه در ویندوز ۸٫۱
مقایسه انواع آنتی ویروس ها در ویندوز 8.1

مقایسه انواع آنتی ویروس ها در ویندوز ۸٫۱

در ویندور ۸٫۱ کمتر آنتی ویروس هایی توانستند نمره قبولی کسب کنند که همانطور که مشاهده می کنید بیت دیفندر و کسپرسکی بسیار خوب عمل کرده اند.

  • مقایسه در ویندوز ۷
مقایسه انواع آنتی ویروس ها در ویندوز 7

مقایسه انواع آنتی ویروس ها در ویندوز ۷

در ویندوز ۷ همانطور که ملاحظه می کنید نرم افزارهای امنیتی مثل اینترنت سکوریتی بیت دیفندر ، کسپرسکی و ترند توانستند امتیاز لازم را به دست بیاورند

نتیجه گیری :

همانطور که ملاحظه کردید بیشترین کاربرد را در ویندوزهای مختلف دو آنتی ویروس بیت دیفندر و کسپرسکی از خود نشان دادند پس می توان هر دو این آنتی ویروس را معتبر و خوب دانست و با هر منابع سخت افزاری می توان از آن ها استفاده نمود.

اگر شما قصد خرید آنتی ویروس بیت دیفندر را دارید می توانید آن ر از سایت ما به راحتی و بهترین قیمت خریداری نمایید پس با کلیک بر روی خرید آنتی ویروس بیت دیفندر وارد صفحه خرید شده و با بهترین قیمت بهترین خرید را داشته باشید.

همچنین برای اطلاعات تکمیلی در مورد این مطلب می توانید با کلیک بر روی AV test وارد صفحه مربوطه شده و از آن استفاده نمایید.

منبع اطلاعات : AV test

مقایسه انواع آنتی ویروس ها در ویندوزهای مختلف