ورود به حساب کاربری

هنوز اکانت ندارید؟ از اینجا ثبت نام کنید

فناوری اطلاعات و ارتباطات تارادیس

شرکت فاواتارادیس یکی از زیرمجموعه‌های شرکت طرفه‌نگار (تولیدکننده نرم‌افزارهای حسابداری هلو) می‌باشد که مختصری از فعالیت‌های آن به شرح ذیل می‌باشد :

طراحی، فروش، پشتیبانی و آموزش نرم‌افزار، ارائه‌ی بسته‌های آموزشی، عرضه کالا و خدمات سخت‌افزاری و شبکه، ارائه‌ی تجهیزات و مکانیزاسیون مشاغل مانند پوز فروشگاهی، بارکدخوان و غیره.

همچنین این شرکت توزیع‌کننده رسمی محصولات آنتی‌ویروس خانگی بیت‌دیفندر در ایران است که دارای رتبه شماره ۱ نرم‌افزارهای تامین امنیت رایانه‌ای (آنتی‌ویروس ، فایروال و...)در دنیاست.

شرکت مهندسی فاواتارادیس در راستای تسریع دسترسی به خدمات جامع پشتیبانی و فروش انواع سبد کالاهای مورد نیاز مشتریان اعم از سخت‌افزاری و نرم‌افزاری درسال ۱۳۸۴ تاسیس شده است. توزیع رسمی محصولات امنیتی بیت‌دیفندر در ایران یکی از عمده فعالیت‌های این شرکت است.

تامین و توزیع‌کننده قطعات سخت‌افزاری مانند (بارکدخوان، پرینتر، دستگاه‌های )POS ،ارائه‌ی راهکارهای مبتنی بر شبکه، فروش، نصب و راه‌اندازی انواع تجهیرات جانبی مانند :پرینتر لیبل‌زن، فیش پرینتر، بارکدخوان، اسکنر و... از دیگر محصولات و خدمات این شرکت می‌باشد.